| onuticuta200312 a întrebat:

Ati fost vreodata intr-o tabara de vara in alta tara? As vrea sa merg intr-o tabara de limba franceza sau engleza, dar sunt in clasa 6 si nu stiu aproape deloc franceza si daca o sa merg intr-o tabara de limba franceza de exemplu la Paris nu o sa pot comunica prea mult cu ceilalti! Ce-mi recomandati? Vreau sa merg in vara 2016? Stiti vreun site cu tabere internationale?
P.S.Cine a fost intr-o tabara internationala va rog toate informatiile:pret, conditii etc!

1 răspuns:
| mariana82 a răspuns:

Iti recomand taberele internationale din Elvetia, deoarece sunt cele mai bune. Info la http://leselfes.com/summer-camp/. Funda? :)