| Eroare404 a întrebat:

Ati fost vreodata la Sighisoara?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De vreo 4 ori

| mihai69 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau in Sighisoara happy daca ai intrebari despre oras spune happy

| Eroare404 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa plec de sarbatori la Sighisoara si vreau sa stiu daca e mult de mers de la gara pana la Piata Cetatii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eroare404):

Pai eu stau in zona garii. cam 20-30 de minute maxim

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze ca am raspuns atat de tarziu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eroare404):

Depinde si pe unde o iei. ca turist poate chiar 45 de minute pentru ca mai stai, te mai uiti, chestii. happy distractie placuta

| Peridava a răspuns:

Partea medievala a orasului e minunata. Merita vazut. Mai ales ca, este singurul oras medieval din Europa, care este locuit.

| mihai69 a răspuns (pentru Peridava):

Ești sigur? Prin Luxemburg te-ai plimbat vreodată? nu mai pomenesc și alte exemple, dar chiar sunt destule.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Sunt doar doua orase in Europa in stil medieval cu cetate locuita

| Ssssmokin a răspuns:

Da, si este extrem de frumos, Orasul medieval te duce inapoi in ani aceea. Merita sa mergi.