| Karinakari99 a întrebat:

Aţi mai făcut excursii? Eu am făcut în septembrie ( am fost la munte) în Piteşti, Slatina, Curtea de Argeş, am urcat pe Trasfăgărăşan şi la final prin Râmnicu Vâlcea. Voi?

5 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

Vara asta? Hmmm, am trecut Transalpina... 1 Saptamana am stat la Ranca, apoi trecut-am uimitorul Transfagarasan si am stat 1 Weekend la Balea lac. Am fost de asemenea in Canada, pe la Niagara. Restu' cam cca 1 luna am fost prin apropiere, Valcea - Olanesti - Bran - Sinaia

| Mangustă a răspuns:

Am fost pe Transfaragarasan...Maramurest si cam toata tara drept sa-ti zic, insa in ani diferiti. Vara trecuta pai nimic special, vrea 2 saptamani la niste rude in Bucuresti (eu stau in Vrancea) apoi vreo saptamana la mare, adica asa cum se merge in fiecare an. Ceva mai recent nu cred ca s-a intamplat.
Se planuieste o excursie doar de 3 zile la Brasov cu clasa, daca mergem am planuit deja cum sa facem haos in hotel laughing)

| Bitzy a răspuns:

Da! Chiar astazihappyAm coborat de pe un scaun, am luat ochii de pe monitorul leptopului...iar...*suspans* am mers la baie si m.am usuratlaughing
Glumesc.Nu nu am facut vreo excursie de curand deoarece am un program destul de incarcatwinkingSpers ca te-ai distrat:X

| Aldercy a răspuns:

Da,am făcut. Cum ţi s-a părut oraşul Slatina? Locuiesc acolo şi sunt curioasă ce cred unii laughing.

| nikok a răspuns:

Da! eu am urcat pe transfagarasan, dupa la sinaia, slanic moldova la mare (din braila sunt)am mai fost la mare in spania la bunici am 13 ani