| anonim_4396 a întrebat:

Ati visat sa ajungeti multi dintre voi in barcelona, nu? Pai mai bine renuntati la visul vostru! Totul incepe cu o vacanta si ajungeti cersetori.cunosc pe cineva care a locuit in Italia 36 de ani, dar era de fapt italian.In tara lui 20 de ani a stat cu portofelul la spate.a fost in concediu in Spania, iar a treia zi i s-a furat portofelul.La politia din barcelona erau sute de persoane cu probleme asemanatoare.Nu recomand in niciun caz Spania, dar in schimb recomand ITALIA.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca persoana despre care vorbesti ar fi trait 36 de ani in Romania, ar fi aflat inca de la gradinita ca portofelul nu se tine la spate sau, daca vrei sa-l tii acolo, scoti mai intai din el tot ce e important.
In Romania, n-ar fi trecut trei zile pana sa-i dispara portofelul; s-ar fi intamplat in maximum 3 ore.

| urbanghost a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Nu neaparat, fiecare padure are uscaturile ei... Asa si in Spania si in Italia si in America, peste tot sunt hoti nu inteleg ce treaba are Romania cu discutia asta si de ce unii tin sa vorbeasca despre Romania( tara in care s-au nascut ) ca si cum ar fi Vestul Salbatic.

| mgtow a răspuns:

Nu imi plac asa mult marile orase, mai ales Barcelona e un oras neinteresant.

| Buggz a răspuns:

Si intrebarea ta este?