| LollipopZoey a întrebat:

Ati vizitat manastirea putna?

5 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Da, si daca tot mergi la Manastirea Putna, mergi si la Sucevita, Molodovita, Voronet.

| Victoria a răspuns:

Da, acum foarte mult timp, cand eram printr-a 5-a.

| Ballet a răspuns:

Euhappy e foarte frumoasa happy daca ajungi prin Suceava trebuie sa o vizitezi:*

| shtephie a răspuns:

Da, este foarte frumoasa!
Am vizitat aproape toata manastirile din Moldova :X Sunt superbe! Te incarca cu energie pozitiva :X ESti mai aproape de Dzeuhappy

| MyMy_3116 a răspuns:

Dalove strucksucceeava e un oras cu multe obiective turisticelove struckchiar te-as sfatui s-o vizitezilove struck