| Elena1234456 a întrebat:

Ati vizitat vreodata orasul Galati? Cu ca v-a impresionat Galatiul? Am vazut ca aici suntem foarte multi membrii din Galati si as vrea sa stiu care este parerea voastra despre acest oras in care locuiesc.

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Locuiesc in Galati si pot spune ca e un oras extrem de frumos.Ai ce sa vezi si ai ce sa faci in acest oras. E cam poluat dar are si lucruri frumoase.Sunt mandru ca sunt galatean si moldovean.

6 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Dap.am si o colega la munca din galati. oameni deschisi ambitiosi si f muncitori

| Leea1234 a răspuns:

Nu am fost niciodata in galati!
nu am avut ocazia!
dar am auzit ca e un oras superb...acum ca am ceva prieteni din galati...am ocazia sa vizitez galatiul!
era o melodie mai demult, care te invita la galati...
si pentru acei, ce dunarea iubiti, la noi la galati sa veniti!
am sa vin!

| AvalohAlyn a răspuns:

Si completez, avem ceva pe care multi nu o au:faleza Dunarii si Dunarea!

Răspuns utilizator avertizat
| Letytzy@ a răspuns:

Nu am fost niciodata in Galati dar am auzit ca e un oras foarte frumos.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Galatul este cea mai importanta artera comerciala, fluviala europeana.