| dolores_4478 a întrebat:

Ati vrea sa vizitati Olanda?

9 răspunsuri:
| Borgir a răspuns:

Normal! Poate te intrebi de ce? Iarbaaaaaa!

| FucktheSystem a răspuns:

Normal cine n-ar vrea sa vada "Capitala Sexului"- stiti bine la ce oras am referwinking

| Măcrin a răspuns:

E viata acolo big grin distractie, alcool, droguri(legale), sex, prostitutie(legala)

| MeGustaaa a răspuns:

Da e fff frumoasa acesta tara cand eram mai mica am fost

| Anonymus314 a răspuns:

De ce nu?

| dolores_4478 explică:

@FuckTheSystem...da, Amsterdam
Si mie mi-ar face placere sa merg acolo
Am ceva prieteni olandezi sunt super OK

| nikole56 a răspuns:

Nu ca e plina tara de drogatii...

| FucktheSystem a răspuns:

Dolores : Si eu am cunostinte acolowinking

| BoXor_4401 a răspuns:

Am fost deja si este foarte smecher. Am fost la magazine de droguri (doar sa ma uit) unde politistii cchiar nu aveau nici o treaba. Am fost pe FELINARUL ROSU (La curve) si a fost foarte tare. Daca doresti mai multe add sunny_cat89. Bye!