| dotXlegend a întrebat:

Au toalete trenurile Softrans?

8 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu, cand iti vine, ii faci un semn mecanicului, opreste trenul numai pentru tine si te duci in boscheti sa iti faci nevoile, apoi te stergi cu frunze

TU TE AUZI CE SPUI?!?!?!?

| Anonimul151 a răspuns:

Fiecare vagon de tren, că e Softrans, CFR, Astra, și ce trenuri ar exista in România, au vagoane care au toalete. Toate vagoanele au toalete. Nu exista vagon fără toaletă.

| dotXlegend explică (pentru Anonimul151):

Dacă era așa crezi că mai întrebam? Eu am prins la Regio Trans drum București Brașov în tren, fără toalete, fain nu?

| Anonimul151 a răspuns (pentru dotXlegend):

Atunci habar nu am. Eu știam că au toate toalete. Normal așa ar fi, să aibă. Însă se pare că m-am înșelat...

Cel mai bine ar fi sa mergi cu CFR pentru că au toalete. Deși condițiile sunt..., măcar are toaletă. Sau Astra. Astra e o companie privată și 100% are toaletă.

Poți să le trimiți mail și la cei de la softtrans să pui această întrebare și vezi ce îți va spume. Nu trebuie să te ferești să pui aceasta întrebare. Vrei să știi acest detaliu, deci nu e un lucru rău.

| darrio2007 a răspuns (pentru dotXlegend):

N-ai stiut unde sa cauti. Exista toalete in fiecare vagon. Că doar nu e tramvai.

| dotXlegend explică (pentru darrio2007):

Așa răspuns, mai bine nu-l mai scriai. Poate o să ajungi să prinzi un tren care nu are toaleta în niciun vagon și o să îți deschizi ochii că se poate întâmpla și ce nu concepi tu ca fiind posibil

| dotXlegend explică (pentru Anonimul151):

Mulțumesc. Apreciez răspunsul.

| darrio2007 a răspuns (pentru dotXlegend):

Data viitoare, cauta mai bine prin tren.
Poate scrie pe usă in vreo limba pe care nu o cunosti.
Din constructie orice vagon de tren este prevazut cu toaleta.