| AmericanStaffordshireTerrier a întrebat:

Autocare din Bucuresti-Timisoara, mai ieftine sau de unde gasesc pana in 70 ron?

8 răspunsuri:
| Amorezatul a răspuns:

Http://www.autogari.ro/Transport/Bucuresti-Timisoara/643-556.aspx Traseul se face doar cu schimbare si ai preturi intre 77 si 91 de lei! Drum bun!

| AmericanStaffordshireTerrier explică:

Le-am gasit si pe astea, dar ma intereseaza transportul canin, ma duc sa cumpar un caine si ma rup astia. Sti ceva de pret? unii nu au pretentii mari, gen putina spaga la sofer merge treaba.romaneste asa... sti ceva si de treaba asta?

| AutogariRO a răspuns (pentru AmericanStaffordshireTerrier):

Compania Viitorul http://www.autogari.ro/companie.php?nume=Viitorul are cursa directa cu plecare din Autogara Militari. In cateva zile va fi publicat pe Autogari.RO programul si tarifele de transport.

| maria467 a răspuns:

In Bucuresti nu gasesti asa de multe du-te in rm.valcea ca acolo eu am vazut o gramada de autocare care erau si chair la 40 de ron

| AmericanStaffordshireTerrier explică (pentru maria467):

Pai inteleg, dar eu vreau sa ma si intorc in maxim 30-36ore, nu pot ramane peste noapte.
Au programul aiurea rau. Dau ex: 05buc 10 rm valcea apoi 17rm valcea 23 timisoara... apoi a2a zi la 5 si tot asa inapoi spre buc... urat.

| Blaga_Daniel_1982 a răspuns:

Nu stiu ca si eu caut la fel ca tine

| AutogariRO a răspuns:

Salut, din Bucuresti, Autogara Militari este o cursa noua Bucuresti - Timisoara, detalii la compania Viitorul SRL http://www.autogari.ro/companie.php?nume=Viitorul. In cateva zile va fi publicat si pe Autogari.RO tot programul.

| AutogariRO a răspuns:

Http://www.autogari.ro/companie.php?nume=Viitorul plecare din Autogara Militari