| monika_9877 a întrebat:

Aveti vreo idee ce sa vizitesc?

Răspuns Câştigător
| julliano a răspuns:

Fa un circuit al tarii. Bucuresti - Constanta - Iasi - Baia Mare - Timisoara - Craiova - Bucuresti. Ai ce vedea pe traseu happy

9 răspunsuri:
| Misterious a răspuns:

Pai depindehappy Muntii Bucegi, sau Franta laughing ...Clujul...Viena-respectiv localitatea Melk...Atena.Londra Brasovul.partea Moldovei Iasi-ul e un oras frumos

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde in ce zona vrei sa pleci...

| Leea1234 a răspuns:

Daca treci prin bucuresti, e pacat sa nu vizitezi muzeele importante :muzeul de istorie, muzeul grigore antipa...
eu le-am vizitat cand eram in clasa a IV-a si nu am inteles mare lucru, dar voi revenii!
sa mergi la cheile bicazului, e superb, sa vezi lacul rosu!
avem o tara frumoasa, si e pacat sa nu-i vedem toate minunatiile!

luciana
| luciana a răspuns:

E mare pacat, ca inca, nu ne-am vizitat toate locurile atat de pitoresti, atat de frumoase si de neasemuit...; trebuie sa ne mandrim cu acestea si sa le recomandam si altora ca noi. de ce oare mai toti dintre noi vor sa mearga in Spania in Argentina sau pe Coasta de azur..., cand la noi in tara nu cunoastem zonele superbe ce au fermecat de ani, atatia turisti straini... daca poti mergi intai in tara ta, ca ai cu siguranta ce vedea si ai si ce sa alegi potrivit bugetului auster... Numai bine, Lucien.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://www.e-tur.ro/infotur.php scrie destinatia si vezi unde e mai frumos(si ce e mai frumos).

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

O librarie, sau o biblioteca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îţi o "idee" să "vizitesci" o carte de gramatică. De recomandat clasele I - IV. Nţ-nţ...

| Psihoyounger a răspuns:

@julliano, ai uitat centrul!

Psihoyounger

| bozo a răspuns:

Eu ti-as recomanda orele de limba romana de la scoala generala.