| Freza a întrebat:

Bun deci vreau vara asta sa merg in Venus. Stiu unde sa ma cazez dar alta este problema. Vreau sa stiu preturile generale ale restaurantelor, cam cat ma costa pe zi (2 mese. 3 persoane, 2 adulti si un copil).

Răspuns Câştigător
| Cameliad01 a răspuns:

In medie, o masa pentru o persoana (si copilul tot o portie comanda) este 20 de lei in care primesti pizza sau ce comanzi de mancare si un suc. Deci 2 mese X 3 persoane X 20 de lei = 120 lei/ zi.
Sper ca am fost de ajutor. Vacanta placuta si sa auzim de bine! Pupici!