| danwtu2000 a întrebat:

BUN TPU! Spuneti-mi niste locuri de vacanta in care sa ma duc (o lista) si de ce sa ma duc in acele locuri cele mai multe si frumoase FUNDA!

Răspuns Câştigător
| clorhidrat a răspuns:

Daca iti place la mare, la soare si nisip atunci iti recomand sa mergi pe plaja din Dubai, Miami si Saint-Tropez. Distractie, discoteci si multe multe fete frumoase.

3 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Daca vrei sa vezi locuri de vacanta, vezi site-ul agentiei de turism www.IdealTour.ro

| Alina_7376 a răspuns:

Delta Dunarii o excursie cu barca pe canale.

| Чернобыль a răspuns:

Pe insula Lanai din Hawaii.
E acolo o locatie numita "Four Seasons at Manele Bay" dar e frumos.E ca raiul pe pamant.rolling on the floor si aici nu vorbim de porcariile alea pe care nu le numesc muzica.