| Eduard_Yonutzz_1995 a întrebat:

Bunã TPU. Sunt plecata in Londra de 5 ani si vin i tro vacanta inapoi in tara in august. Aterizes pe aeroportul otopeni din bucuresti! Mias dori un transport de acolo in galati. Este ceva direct din aeroport sau trebuie sa iau alt mijloc de transport pana intrun alt punct? Mam gandit sa iau un taxiu, cat mar costa? Cu taxiul imi este putin frica dupa ce i sa intamplat studentei japoneze acum 2 ani. Caut un transport otopeni- galati care sa fie cel mai rapid, banii nu sunt o problemã!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aici poti suna pentru rezervare.Vii singur(a)? Ca pari cam mic(a). http://transportbrailagalati-aeroport.ro

| TrăieşteClipa a răspuns:

Chemi un prieten sau o ruda sa te astepte cu masina si eventual sa-ti aduca si o carte de gramatica a limbii române.

| DespreHostel a răspuns:

Salut Eduard, sunt autobuze de la aeroport pana la gara de nord si poti sa iei de acolo un tren spre Galati.