| Bica_Madalina_1993 a întrebat:

a achizitionat cineva bilete de avion sau altceva de la infoturism.ro? au preturi cam dubioase, parca e prea frumos ca sa fie adevarat...

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mie mi se par cam aceleasi preturi ca si in cazul ca iei direct de la compania aeriana

| suntserios a răspuns (pentru Bica_Madalina_1993):

"OFERTA WIZZAIR DUS-INTORS (TARIF PROMO) = 28.99 EUR (TAXE DE AEROPORT INCLUSE ) + TAXA EMITERE SI PROCESARE = 38.99 EUR / PERS (INCLUDE BAGAJ DE MANA)"

deci ajunge la 70 euro, mai iei si un bagaj mare ajungi la 90 euro

| Bica_Madalina_1993 explică (pentru suntserios):

De fapt oferta apartine altei agentii de turism, aici nu este detaliata http://imperialturism.ro/oferta/bilete-de-avion-low-cost-de-la-25-euro/

| AtomiX a răspuns:

La biletele de avion conteaza foarte mult destinatia, compania cu care urmeaza a fi facut zborul si cel mai important perioada. spre exemplu, un bilet in Italia in ianuarie poate fi 50 euro, si in august acelasi bilet cu aceeasi firma sa fie 150 euro..etc.

| ioana899996541 a răspuns:

E un site care nu are de ce sa nu iti ofere incredere! E bun si ieftin crede-ma happy