Întrebare recomandată | yuliansch a întrebat:

A fost cineva, anul acesta in Albena? Daca da, imi puteti spune cum se prezinta statiunea, mai ales in zona inundata anul trecut? Au reparat ceva? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AnimeKing a răspuns:

E in regula statiunea. A fost un prieten prin aprilie si spunea ca s-au mai reparat unele chestii.

3 răspunsuri:
| Levelstar a răspuns:

Vara asta vreau sa ma duc si eu in Albena si da, am inteles cu nu prea mai sunt probleme.

| B3B3NI a răspuns:

Pe nenet scrie ca au renovat statiunea, deci iti doresc vacanta placuta.

| DomnulKat a răspuns:

Au renovat-o.