| Maduliciu a întrebat:

a fost cineva de curand in eforie nord? daca da erau locuri de cazare libere? am inteles ca in perioada aceasta litoralul e plin si vreau sa stiu la ce sa ma astept (daca ai fost spune mi te rog perioada), mersi, pup, funda pentru un raspuns pe masura

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Am fost eu, alalteri am venit. Noi am fost cazati la o gazda gasita la intrare in Eforie, langa Benzinaria Petrom. Noi am gasit cu 50 lei pe noapte camera cu 2 paturi, acum depinde ce conditii vrei. Noi nu am fost foarte pretentiosi fiindca vroiam doar sa dormim acolo, deci toata ziua eram pe plaja. De asemenea un verisor de-al meu a venit la 3 zile dupa ce am venit si eu si a gasit cazare la Maryland, fix langa plaja cu 130 lei pe noapte, 3 stele parca. Mult noroc si bafta cu cazarea, distractie placuta la mare.

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Unde am fost eu la gazda erau conditii foarte modeste. Nu stiu unde dormea gazda, nu prea am dat atentie. Majoritatea timpului am fost "fantoma" prin eforie si dormeam 1-2 ore pe noapte. big grin

| Minks a răspuns:

Te inteleg. Du-te la hotel, sau la gazda, dar nu unde am fost eu daca nu vrei sa imparti WC-ul cu ea. Plus ca asta la care am fost eu era cam dementa. big grin

| Maduliciu explică:

Mersi kgs, suna bine acolo la Maryland cu 130lei pe noapte, n am fost niciodata la gazda, este ok? gazda sta in acelasi corp cu tine sau are alta locuinta? sau inchiriaza doar o camera?

| Maduliciu explică:

Mersilaughing eu am o problema nu vreau sa ma streseze gazda. sau sa fie vreo baba nebuna. nu vreau sa impart wcu cu ea rolling on the floorcred ca ma sacrific si ma duc la hotel

| racos a răspuns:

Incerca aici http://www.cazaripelitoral.ro/cazare/eforie_nord/casa_raul si sper sa-ti placa. Avantajul e ca eu sunt proprietarul si putem discuta de sejurul tau daca gasim o camera libera sau nu.