| anonim_4396 a întrebat:

a fost cineva in eforie nord la complexul Dunarea? cum este?

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Este bine cat poate fi de bine la noi pe litoral.

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Am fost acum 2 ani. Conditiile lasau de dorit. La pretul pe care il afisau, trebuia sa fie total alte conditii. Daca e frig noaptea, te incalzesti cum poti. Ai televizor si frigider in camera, dar cam astea sunt singurele puncte pozitive.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am fost si este frumos. Si acum sa nu mi-o iei in nume de rau, dar Eforie Nord eu zic totusi ca este nume propriu si se scrie cu majuscula. Ma bucur ca te-am putut ajuta, daca mai ai nevoie de mine sint BRO, daca nu spune ca am fost trivial si se rezolva big grin