| anna_5616 a întrebat:

a fost cineva in L. A? Daca da, cum vi se pare orasul?happy

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Buna,
eu am fostwinking si mi-a placut foarte mult happy adica e curat, ai ce face, nu te plictisesti
hollywood
malibu
L. A Mall
etc.
mi-a placut si as vrea sa mai maerg, te sfatuiesc sa mergi daca nu ai fost, nu o sa-ti para deloc rauhappy

5 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu am fost, dar mi-asi dori din tot sufletu.

Răspuns utilizator avertizat
| NedeaAndrei a răspuns:

Nu am fost in L. A dar am fost in seattle si crede-ma ca e suuuuper! deci in L. A trebui sa fie si mai mistowinking oricum americanii sunt super de treaba si acolo nu prea ai cum sa te plictisestibig grin sa mergi daca o sa ai ocaziahappy

| cristian_5654 a răspuns:

Stii din puntul meu de vedere L. A este un oras bazat foarte mult pe stiinta in rest nu prea e prietenie acolo
suna cam asa:
Vecinii:
vecin1nerduna vecine.
vecin2(in gand)ia uitel ma si pe asta ce mai vreahee hee
vecin2:Buna.
vecin1:Ce mai faci?
vecin2(in gand)cum sa scap ma de asta ca ma cam terorizeaza
vecin2nerdine bine ce sa fac tocmai plecam in casa, La revederewave
vecin1(in gand):Nu a vrut inganfatul asta sa stea cu mine de vorba
vecin1:-Pe curand papa

| ruxxybelle a răspuns:

Foarte frumos love struck e extraordinarwinking si foarte foarte curat big grin