| TwixulDrept a întrebat:

A fost cineva in statiunea 2 mai? Cum este? Cum este plaja >? Ai unde te plimba seara? Multumesc dau funda :X

Răspuns Câştigător
| MuadDib a răspuns:

Eu am fost la 2 mai in tabara happy Ai pe unde sa te plimbi din plin big grin dar nu ai prea multe de vazut sad E o localitate linistita cu o plaja mai ingusta decat ma obisnuisem, in apa sunt pietre, iar zona nu era prea aglomerata cand am fost eu. Dar poti gasi si lucruri interesante. E o zona perfecta de hoinareala pentru ca e sigura happy Magazine sunt destule desi nu sunt numai exclusiviste sau cu marfa de lux big grin Daca te duci cu prietenii eu cred ca o sa te distrezi oricum happy

*eu am prins o perioada in care apa cand nu era rece adapostea multe valuri big grin un pon bun ar fi sa iesi seara happy Cat a durat la mine mereu au fost stele pe cer si apa mai placuta ca ziua. Distractie placuta!

1 răspuns:
| kitty_4960 a răspuns:

Buna.esu am fost in 2 mai si e frumos.ai unde sa te plimbi.vezi ca in apa(cand intri)sunt pietre mari. dar daca ai masina du-te in vama veche ca e mai frumos acolo.eu am avut cazare in 2 mai. nu ma duceam la plaja acolo ca nu imi placea cum e in apa.cu pietre doar mai in larg nu prea sunt.si ma duceam in vama.asta depinde de tine acumwinking