| Cirstina a întrebat:

Bună!
A fost cineva în Sunny Beach?
Îmi poate spune dacă merita sau nu? Preturile sunt ridicate?
Iar eu sunt o fire mai geloasa, sunt animatoare peste tot? Asa cum se spune?

Răspuns Câştigător
| AndradaAnda98 a răspuns:

Bună! Am fost in Sunny Beach anul trecut la banchetul clasei a 12 a. Bulgaria mi s-a parut foarte frumoasa, plaja mult mai curata decat la noi. Preturile sunt chiar rezonabile. Am platit pentru 3 zile 180 euro dar am avut inclus transportul cu autocarul, cazarea la un hotel de 3 stele si micul dejun si masa de banchet incluse in preț. In schimb pranzul si cina nu m-au ajuns mai mult de 50 de lei românești/zi. Banii se schimba in leva la intrarea in Bulgaria. Ti-am spus mie mi-a plăcut mult Sunny Beach, in schimb nu pot sa ti spun nimic legat de animatoare, dar nu cred ca ai vreun motiv sa fii geloasă laughing). In fine, sper ca te am ajutat cu niste sfaturi si daca te hotărăști sa pleci in vacanta iti doresc distracție plăcută!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce legatura au animatoarele rolling on the floor)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Preturile sunt asemanatoare cu sudul litoralului de la noi.
nu vad care e faza cu animatoarele? daca da una din c.ur inseamna ca il fura?