| stardust_3069 a întrebat:

A fost cineva in vacanta la Nisipurile de Aur? Cum a fost? Si daca din intamplare stiti cam cat costa un sezlong pe plaja.

4 răspunsuri:
| Adr1aNNN7 a răspuns:

Seslong = 20 lei persoana happy

| ProCoSmYn a răspuns:

25milioane camera dubla daca vrei cu mancare 6 zile a si e frumos

| WladTPU a răspuns:

Este superb, totul
^^atmosfera, totul,
Si un pret ar incepe de la 20 euro/pers la hotel 5*

| DeEa_5512 a răspuns:

Eu am fost in 2007 la nisipurile de aur si am fost cazata la hotel Royal.este superb totul dar sg dezavantaj este ca este cam departe de plaja:9...asa ca am stat mai mult la piscina si in ultimele 3 zile am fost si la plaja.sezlonguri gratis!big grin... fundita?