| Florina_6341 a întrebat:

Acum 3-4 am am fost la mare undeva prin neptun sau Olimp la o vila. Era ata de frumoasa dar ii mai facea un etaj. Fata in fata cu aceasta vila era un parc special amenajat pentru skateboard. Vila avea in curte piscina. Ca sa ajungi pe plaja coborai pe un deal si imediat ajungeai. Dar nu stiu cum se numeste aceasta vila. Daca voi ati fost sau cunoasteti pe cineva care sa fi fost acolo va rog sa imi spuneti. Si anul acesta as vrea sa ma cazez acolo. Dar din pacate nu mai stiiu cum se numea vila.

2 răspunsuri:
| emovladpop a răspuns:

Foloseste google map!

| ICHBalexnunu a răspuns:

Vila aia e nuptun sigur, stiu despre ce vorbesti dar nustu cum se numeste ori cum sunt destul de scume!