| MeimeiPinguinu a întrebat:

Buna all, am o intrebare.
Am primit prin e-mail un bilet de avion catre Londra cu firma Wizz Air(si l-am printat) iar eu din motive personale numai pot merge.As vrea sa stiu daca l-as putea vinde (are numele meu trecut pe el)
As vrea sa stiu si unde as putea sa apelez? Sa sun la aeroportul din orasul meu (Arad)?
Multumesc, dau fundita.

3 răspunsuri:
| bobosf a răspuns:

Ca sa schimbi numele persoanei te costa 50 euro, il poti vinde, daca persoana e de acord sa plateasca 50 euro + ce vrei tu baccis. mai multe aici http://calatorimieftin.blogspot.com/

| adryan88 a răspuns:

Ar fi bine sa suni si sa te interesezi poate reusesti sa il anulezi si sa iti recapeti banii pe el...

| MeimeiPinguinu explică (pentru adryan88):

Nu l-am cumparat eu, ci persoana din Londra