| nothingtotell a întrebat:

Am cateva intrebari..Este mult de mers pe jos din centrul statiunii Olimp pana in centrul statiunii Neptun? Cam cat faci, mers normal?
Am auzit ca Olimp este o statiune linistita, dar se gasesc restaurante, magazine, suveniruri..sau chiar nu ai ce face seara?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Hmm, am fost anul trecut, cu adevarat e o statiune linistita, magazine cu suvniruri nu prea decat cele de pe plaja, insa e superb sa mergi seara pe plaja de acolo, e foarte linistit si e multa lume care se plimba seara. Sunt restaurante destule, plaja e foarte curata la fel ca si apa, acest lucru m-a uitmit pur si simplu, adica curatenie ca aia gasesti doar pe plajele private in alte statiuni. E ceve de mers, ajungi cam in 15 minute cam asa. Oricum daca vrei sa mergi undeva chiar iti recomand olimpul.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci vreo 25-30 minute sunt cam 2km.

| SmileAndr33a a răspuns:

Daca mergi cu masina vei ajunge in 5 minute cu 30km/h.