| costyn997 a întrebat:

Am facut si eu o rezervare Bucuresti-palma de Mallorca cu escala in Hanovra la plecare si la intros in Madrid, cand am cumparat biletele online. am descarcat rezervarile si acolo imi spune ca check-in-ul va fi disponibil pe 27 iulie Bucuresti -hannovra urmatorul pe 26 august hannovra-mallorca, mallorca-madrid 1 sepembrie( eu voi pleca pe 26 august si ma voi intoarce pe 2! Voi zbura cu 3 companii diferite! voi fi nevoit sa fsc check-in la fiecare zbor? voi fi taxat la fiecare? si cat se plateste check-inul la aeroport

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde la cate companii aeriene ai luat biletul.

Daca e la una singur faci un singur check in pentru un zbor.

daca sunt companii de linie nu platesti nimic la aeroport