| printesschristine a întrebat:

Buna,am nevoie de niste pareri.Eu impreuna cu niste colegi trebuie sa promovam propria noastra agentie de turism.Trebuie sa prezentam locuri spectaculoase din cateva continente.Pana acum avem un panou cu traseul din continent in continent si o prezentare powerpoint.Vreau inca niste idei care nu ncesita mult efort si care sa creeze o impresie placuta. Cele mai bun FUNDA!
P.S:imi trebuie pana maine!:*:*

2 răspunsuri:
| andreeagicu a răspuns:

Nu stiu daca iti mai trebuie, dar gasesti cateva idei aici http://blog.esky.ro/, iar daca mai ai nevoie poti sa intri pe mai multe bloguri de turism. Bafta

| printesschristine explică (pentru andreeagicu):

Proiectul a fost amanat pana miercurilaughingmersi oricum:*