| Andreutsa25 a întrebat:

Am nevoie de un nume pentru o pensiune agroturistica din Delta Dunarii si nu am idei momentan. Ma poate ajuta cineva cu o sugestie?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Pepe22 a răspuns:

Pensiunea Dunarii

| Alina_7376 a răspuns:

Viziteaza site-ul www.pensiunealipoveneasca.wgz.ro acolo gasesti toate detaliile, sper ca raspunsul meu sa nu fi venit prea tarziu pentru. tine.

| Andreutsa25 explică (pentru Alina_7376):

Iti multumesc pentru raspuns si pentru efortul depus in a ma ajuta. Am gasit un nume potrivit, aveam nevoie atunci in luna mai