| andreealeroy a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent. Am prenotat un hotel in Londra pentru 3 zile si am platit cu cartea de credit a tatalui meu. Intrebarea mea este : trebuie sa prezint la hotel cartea de credit sau nu trebuie sa o mai iau cu mine? hotelul oricum a blocat banii pe carte.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Citeste cu mare atentie conditiile hotelului. Uneori e posibil sa nu onoreze rezervarea daca titularul cardului nu este prezent. Uneori vrea sa iti mai verifice odata cardul. Depinde de conditiile lor