| lorenagabriela221b a întrebat:

Am o intrebare in special pentru cei din Bucuresti. Eu si o prietena vrem sa mergem la concertul 30 Seconds To Mars din 5 iulie si avem nevoie de un loc de cazare (pentru ca suntem din Piatra Neamt si da.). Stie cineva unde ne-am putea caza la un pret accesibil (din moment ce biletele sunt deja destul de scumpe si e criza, nene), dar sa nu fie nici vreun "bordel dubios" (da, stiu sunt tare pretentioasa)? Multumesc cu anticipatie! happy

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Cel mai bine e să cauți „cazare în regim hotelier" - sunt garsoniere / apartamente închiriate pe zi (noapte, de fapt). Prețuri bune, confort, tot ce vrei.

| lorenagabriela221b explică (pentru mihai69):

Am rezolvat intre timp, dar multumesc oricum! big grin

| mihai69 a răspuns (pentru lorenagabriela221b):

Cu plăcere!