| gloria a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care stiu si au fost vara asta in Bulgaria la nisipurile de aur...stiti cum va cam care-s preturile? adica vreau sa stau 3 zile dar am deja cazare insa vreau sa stiu cam cat cu aproximatie(buget redus) ai nevoie in 3 zile! Nu stiu preturile si nu am fosrte multi banisad adica bauturi, mancare etc.mersi mult anticipathappy

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Din ce am vazut eu in Albena, preturile la ei erau f. misto calculate fata de preturile din Eforie Sud. (pret Romania)*1. 5

5 răspunsuri:
| simina a răspuns:

Cauta pe booking.com gasesti tot ce vrei

| gloria explică:

Pai merg in casa de vacanta a cuiva si vor sa mergem la nisipurile de aur deci nu se pune problema de all inclusive! am deja unde sa stau dar vroiam sa stiu de exemplu cat costa un suc, o bere, o pizza etcbig grin intelegi?

| BingBang :D a răspuns:

OK pai preturile sunt destul de asemanatoare ca la noi, desi de ex o inghetata este 2. 5 lv [la fel ca si in rom] dar, in lei sunt 5 big grin sper ca intelegi. big grin funda?

| Bullz007 a răspuns:

Neaparat vrei la Nisipuri? uite.eu de exemplu am fost la Albena (aproape de Nisipuri) si acolo erau numai hoteluri. din cate am vazut eu. Unde am stat eu daca vroiai sa mananci de la hotel trebuia sa fi la all-inclusive. Poate ca poti platii pe seri, depinde cate persoane sunteti. o noapte trece peste 80-90 lei cu mult.Si despre mancare, nu e problema! In orice statiune sunt marketuri si acolo preturile sunt destul de bune. Sper ca ti-am fost de foloshappy