| Antoniaenzo a întrebat:

am o intrebare, referitoare la bagajul de mana, pentru cei care au calatorit cu wizz air.nu am mai zburat pana acum cu avionul si am o nelamurire. stiu care sunt dimensiunile in care trebuie sa se incadreze bagajul, dar am o geanta care depaseste lungimea cu 4 cm, in rest se potriveste. intrebarea e : daca o sa pun mai putin in ea si sa o indoi intr-o parte incat sa incapa e vreo problema? multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ee sa fim seriosi pentru 4 cm nu e nicio problema, mai ales daca e mai goala o indesi tu

| express11 a răspuns:

Au naibii un cadru, si iti probeaza geanta, cel putin eu asa am patit.