| BeSmart17 a întrebat:

am o nelamurire! Deci constanta este un oras care cuprinde mai multe statiuni?

Răspuns Câştigător
| Mrfear a răspuns:

Constanta este un judet care cuprinde cam toate statiunile cum ar fi Mamaia,Neptun, Vama Veche, Saturn,, Jupiter, 2 Mai, Cap Aurora, Venus, Costinesti etc

12 răspunsuri:
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Buna
Constanta este un oras cu iesire la Marea Neagra(Ocean)
Deci da, cuprinde mai multe statiuni
Cum ar fi plaje...Avanposturi..Si multe altele
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primaria Constanta are in raspundere statiunea Mamaia.
Primaria Mangalia are in raspundere statiunile din sud.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Deny_Denis_2001):

Ma doare minte la ce ai scris

sau nu am prins ironia trolling ului

suntserios
| suntserios a răspuns:

Constanta e un oras, nu cuprinde nimic. Judetul Constanta in schimb, da cuprinde toate statiunile de la Marea Neagra

| Deny_Denis_2001 a răspuns (pentru suntserios):

Da stiu,e judet, mda am scris pe ca draq
adevarul e ca eu ma si grabesc, cateodata, nu prea stau sa citesc
Judet, dar poate fi desemnat si oras

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Deny_Denis_2001):

Si Marea neagra e ocean?
si plajele sunt statiuni?

"Judet, dar poate fi desemnat si oras"? wtf?

| BeSmart17 explică (pentru suntserios):

FlutterPear in schimb a scris bine si m-a aprobat..de asta va primi funda! te rog nu-ti bate joc si data viitoare ca sa ai funda vorbeste mai frumos

| Turbo223 a răspuns:

Judetul Constanta cuprinde statiunile happy

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru BeSmart17):

Ma doar la fundulet (ca sa vorbesc frumos) de funda ta in primul rand.

In al doilea rand nu am discutat cu tine aici

" suntserios a răspuns (pentru Deny_Denis_2001): " greu de inteles cum functioneaza TPU

| Turbo223 a răspuns (pentru suntserios):

Poate ca nu discuta cu tine, dar nici el nu te-a intrebat cat de mult iti pasa de funda lui/eiwinking pe TPU suntem sa ne ajutam nu sa ne certam.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Turbo223):

Tu de unde ai aparut? ca nici pe tine nu te a intrebat nimeni nimic.

| Turbo223 a răspuns (pentru suntserios):

M-ai intrebat chiar acum "tu de unde ai aparut?". M-am bagat si eu un pic. Oricum nu trebuie sa te cerci cu noi doar esti un om serios, pana la urma asa reiese dupa numele tau.