| Claudiaaa9999 a întrebat:

.am o problema si as vrea sa ma ajutati daca puteti.Mi-as dori pe data de 25 decembrie sa merg la predeal si sa ma intorc pe 28 dar nu stiu mersul trenurilor de la Timisoara spre predeal..am cautat si pe internet dar nu am gasit decat pana in data de 28 noiembrie, eu momentan nu sunt in tara si nu ma pot interesa am incercat sa intrebare pe cineva care m-ar putea ajuta dar nu mi-a dat nici un rasp si nu as vrea sa mai depinde de nimeni. Daca ma puteti ajuta cu niste rasp concrete m-as bucurahappy

Mersi!

2 răspunsuri:
| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Stii... s-ar putea ca trenurile noastre sa nu aiba de dinainte rutele facute, ca si avioanele, parere mea, mai asteapta putin poate apare ceva.

| Claudiaaa9999 explică (pentru Riko_Richardo_1982):

Ok o sa mai astept dar daca apare nici nu stiu cum o sa fac..eu abia pe 20 dec ajung in tara si nu stiu daca o sa pot lua biletele asa traziu nu sti?