| deeablue a întrebat:

Am ocazia, can voi pleca la Harvard bineinteles, dupa parerile voastre si ale mele, sa merg in America cu o prietena. Vom pleca la Hollywood si vom trece prin Wisconsen. Ce parere aveti? Sa plec sau nu? Ma refer daca ar trebui sa marg la Hollywood?

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Distrează-te la maxim!

14 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

What the fuck

| AIRIUS a răspuns:

Salut!
Parere mea e sa mergi acolo, foarte rar te intalnesti cu asemenea ocazii, iar daca ai obtinut plecare prin bursa.numai sta pe ganduri!
Sunt multi care ar vrea sa aiba sansa ta, nu uita e unica, cu lucrul asta nu te intalnesti de 2 ori in viata!
Drum bun si succes!

| KodrutZ a răspuns:

Sigur nu are bursa la limba engleza... ca eu unul nu am auzit de statul Wisconsen.

| deeablue explică (pentru KodrutZ):

Poate nu ai auzit tu...Iti dau un site cu el http://ro.wikipedia.org/wiki/Wisconsin Si scuze am scris gresit:se scrie Wisconsin!

| KodrutZ a răspuns (pentru deeablue):

Aaaaaa... de Wisconsin evident ca am auzit. Sa speram ca erai foarte entuziasmata, ca la halul in care ai scris si "scuze" acum... of! Noi sa fim sanatosi.

| deeablue explică (pentru KodrutZ):

Scuza-ma dar am fost la o prietena si ea are o tastatura gumatalaughing

| KodrutZ a răspuns (pentru deeablue):

Daca e doar gumata dar nu si mov, cu aroma de fructe de padure, degeaba.

| deeablue explică (pentru KodrutZ):

Nu ma refeream la guma ci la lipitahappy

| Иαяʋтσ a răspuns:

Pa pa!

| Gabrieluț a răspuns:

Scuze ca intreb...e vreo fantezie sau ai ceva bursa si mergi de la facultate?

| deeablue explică (pentru Gabrieluț):

Draga nu e o fantezie e real, si da am o bursa:*

| Gabrieluț a răspuns:

Atunci da... Ar trebui sa mergi, nu rata nicio oportunitate primita de la viata

| Ioana_Sabina_1990 a răspuns:

Draga mea, Harvard e in Anglia, NU in America.Mai bine inchizi ochisorii si incerci sa iti imaginezi cum vei arata in uniforma de gunoier.Ia invata, pzz, sa scrii corect, iat apoi iti promit ca iti voi plati eu biletele catre... Londra.

| deeablue explică:

Cand scuzati greseala:**