| Deby a întrebat:

Am pus bagajele la bagaje de mana in Constanta in gara si am ajuns prea tarziu si nu am avut cum sa le iau si in seara aceasta plec din Constanta, as avea cum sa le iau de acolo, puteti sa ma ajutati cu un numar de telefon al celor de acolo sau cu ceva?

1 răspuns:
| DespreHostel a răspuns:

Salut Deby, nu stiu daca iti mai este de folos poti folosi aceste numere pentru a suna la gara din Consanta.

Contact numar telefon : 0241/666952; 0721 952000; 0241/617930/ interior 124621