| AnneMarye001 a întrebat:

am si eu o imtrebare, va rog sa raspundeti sincer si fara glume.Dau si funda pentru cine merita!
Deci intrebarea mea este:Cum pot ajunge din Costinantesti in Constanta? adica ce microbuze circula si cat e tariful(nu vreau sa merg cu trenul).Va rog ajutati-ma si va dau funda si voturi pentru cine merita

8 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Faci autostopul

| AnneMarye001 explică (pentru Braunion):

Cat de inteligent...

| Braunion a răspuns (pentru AnneMarye001):

Nu stiu cat e de inteligent, ca habar n-am peste cine dai, dar eficient e sigur.

| AnneMarye001 explică (pentru Braunion):

Am zis inteligent ca sa nu te jignesc, cei drept voiam referam la sensul opus adica fraier(scuze dar a trebuit sa iti explic pentru a intelege)

| Braunion a răspuns (pentru AnneMarye001):

Atunci mergi pe jos.

| Butnariu_Ana-Maria_1982 a răspuns:

Da sunt maxi taxi sau microbuze acum nu stiu sa iti sp pretul pentru ca difera uite din constanta pana in navodari e aproape 10 lei

| AnneMarye001 explică (pentru Butnariu_Ana-Maria_1982):

De unde il iau si ce numar este? eu vreau direct dinCostinesti in Constanta

| VuLpEaNu a răspuns:

Buna aici iti ore autobuzului si altele sper ca am putut sa te ajut http://www.autogari.ro/Transport/Costinesti-Constanta?lang=ro