| nllbia99 a întrebat:

am si eu o nedumerire. As vrea sa-mi iau bilet de avion (dus-intors ) pe ruta Munchen-Iasi. Biletul trebuie sa il fac si Romania, sau neaparat in Germania?
Multumesc! happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Numai tu stii ce inseamna "sa faci biletul si Romania"

Biletul in cumperi online indiferent de unde esti... nu pricep dilema

| mihai69 a răspuns:

Poți să-l faci (cumperi) și din China, dacă ai o legătură bună la internet.

| VictorL a răspuns:

Biletul îl poți rezerva sau cumpăra de unde crezi tu că e mai bine și mai ieftin, nu contează de undewinking