| niciunume a întrebat:

Anul acesta am ales sa-mi petrec concediul pe litoralul romanesc. Am ales statiunea Saturn si am o oarecare retinere in a alege hotelul. Optez intre Hotelul Sirena si Hotelul Balada, stiu ca oarecum seamana, dar v-as ruga(daca ati fost la unul dintre aceste hoteluri) sa-mi spuneti parera voastra despre hotel si despre sejurul pertecut.

Dau funda happy

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Amfostacolo.ro/hotel.php?d=balada-hotel-saturn--venus-saturn&id=851

amfostacolo.ro/hotel.php?d=sirena-hotel-saturn--venus-saturn&id=853

Sirena pare a fi ceva mai OK, dar stau și mă-ntreb: cam la aceeași bani, ce te oprește să mergi în Bulgaria și să ai parte de servicii mai bune?!?