| AliceAmy18 a întrebat:

Anul acesta plec in tabara la Costinesti. E prima oara cand ajung in aceasta statiune. Imi puteti spune cateva locuri bune de mers sau locuri unde te poti distra? Sau ce mai poti face in afara de plaja si mers prin cafenele?

Răspuns Câştigător
| KSD a răspuns:

happy mega discoteca tineretului all night long! plus ca este una din cele mai frumoase si calumea statiune din Romania. e super! bucura-te de apa,de bronz, de rasarit si apus, cea mai mai distractie e pe plaja, seara disco, clar.

| KSD a răspuns (pentru KSD):

Statiuni*

| freshgirl99 a răspuns (pentru KSD):

Nu stii cat e intrarea?

4 răspunsuri:
| DeyutZZZa22 a răspuns:

La costinesti nu ai cum sa te plictisesti.ii suuper oriunde mergiwinking distractie sa ai

| Marina_Andra_1997 a răspuns:

Sa mergeti la parcul de distracti si la discoteca.big grin