| anonim_4396 a întrebat:

Anul viitor voi merge în Spania pentru a doua oară. Prima dată am mers acum 3 ani însoțită, dar de data asta voi merge singura până acolo. Intrebarea mea este: când ajung în aeroportul din Spania (Malaga) sunt taximetriști sau exista masini care te pot duce acolo unde le cer? De ex sa merg de la aeroport sa ma cazez la un hotel?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ce zici exista taxiuri in Spania?

| sierra1 a răspuns:

" sunt taximetriști sau exista masini care te pot duce" - tot una e!

| Yuoia a răspuns (pentru sierra1):

Poate la ei au aparut masinile fara sofer. happy

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru Yuoia):

Duceti-va dracu de handicapați. Cine dracu te pune sa răspunzi dacă dai niste răspunsuri fără rost. Marș dracu

| Yuoia a răspuns (pentru Carinaaaaaaaaa):

O, domnia ta care le stie pe toate asa de bine incat pune intrebari analfabete pe aici, sa afle ca i-am raspuns asa cum a intrebat. Si ma duc cu placere unde m-ai trimis. Cel putin, este mai istet decat tine si am cu cine discuta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca în România.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pînă anul viitor mai este timp destul, asa ca stai sa vezi cum evoluează covidul la ei.

| Sofer a răspuns:

Taxi sau uber.

| Yuoia a răspuns:

Nu, asta sa o faca maica-ta aia murdara care te-a educat asa. Daca mai raspunzi asa, trimit comentariile direct la politie. Nu la moderatori.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns (pentru Yuoia):

Du-te,ia viteză! Nu tu ai început să te bagi în seamă aiurea cu raspunsul tau de 2 bani? Normal ca reacționeze așa când văd că nu ai ce face si imi dai mie niste răspunsuri nefolositoare. Hai ca nu te mai retin, vezi sa nu uiti sa dai pe la poliție, sa iti notezi pe o hartie sa nu uiti ce reclamații ai de dat!