| buburutza0431 a întrebat:

Buna!

As dori muuuulte obiective turistice din Istanbu! Si as vrea sa stiu si daca exista parcuri de distractie acolo.Cine da cele mai multe primeste funda

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu prea cred, turcii nu se distreaza asa de bine, pe ei ii intereseaza numai de razboaie si istorie, langa mall-ul Sapphire Building e un parc de distractii, funda?

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Or fi si parcuri de distractii daca vrei da o fuga la disneyland

| ClassyAndSassy a răspuns:

1.Palatul Topkapi
2. Sfanta Sofia
3.Seraiul unde se filmeaza Suleyman Magnificul
4.Palatul Sultanului Selim
5.Conacul de vanatoare
6.Conacul Buckpa

| buburutza0431 explică (pentru ClassyAndSassy):

Dar stii cumva daca exista parcuri de distractii? Multumesc!

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru buburutza0431):

Nu prea cred, turcii nu se distreaza asa de bine, pe ei ii intereseaza numai de razboaie si istorie, langa mall-ul Sapphire Building e un parc de distractii, funda?