| Sunciel a întrebat:

As dori recomandari pentru cabane la munte in zona Predeal sau Busteni. As dori ceva mai izolat de lume, sa fie localizata undeva in munte daca se poate. Pretul sa fie pana in 200 de lei, va multumesc multhappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce timp al anului si ce masina ai ca sa ajungi in asa zona izolata? ce masina ai si cand vrei sa mergi?

| Sunciel explică (pentru anonim_4396):

Nu este problema de masina. Luna viitoare in aprilie happy

| Demidol a răspuns:

Presupun ca vrei la 200 lei/camera/noapte. Camera cu 2 paturi. Pentru ca altfel, nu exista.
Cabana Diham, Paraul rece...