| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori sa imi dati obiective turistice din Brasov,din jurul brasovului gen tongueeles, bran, biserica neagra, cascada urlatoarea, pe acestea le-am vazut deja si daca ati putea sa imi dati mai multe destinatii turistice in genul acestora v-as multumi foarte mult (pesteri, saline orice )
O seara placuta :*
Fundita

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Turnul alb si turnul negru,Poarta Schei, Biserica Sfantul Bartolomeu, Prima scoala romaneasca, Casa Sfatului, Strada sforii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pestera Cetatii Rasnov- e aproape de cetate. Trebuie mers si pe jos dar nu mult. E frumos. Era si o tiroliana mica happy acolo.