| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa merg cu un grup de prieteni pentru câteva zile in una din zonele: Zarnesti, Bran, Moeciu sau Bușteni, Sinaia. Ma interesează o cabana, ceva, pentru grup restrâns, dar unde ai putea avea o petrecere seara și sa nu deranjezi pe nimeni dacă muzica este mai tare. Aveți ceva sugestii? Mulțumesc ☺️☺️

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Încearcă la cabana Diham. Daca nu e weekend, sunt doar citiva turiști, și se mai întâmplă acolo sa se pună muzică și să se petreacă. Puteți sta și împreună în camera, au camere și cu 8 paturi. Poți merge acolo și cu mașina, iar pe jos din Predeal din gara nu faci mai mult de două ore.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar de covid nu va este teama?

| goguPatent a răspuns:

Daca se intalneste zilnic cu grupul ala de prieteni și stau bot in bot mai contează ca sunt la munte sau in parc in Bucuresti?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns (pentru goguPatent):

Pentru ca despre asta era vorba...
Incredibil cu ce parti ale corpului incercati sa "rationati"...

| goguPatent a răspuns (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Ma chinui sa inteleg logica raspunsului tau... inca nu am reusit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice pensiune care este mai retrasa; sa nu fie problema pentru vecini cu zgomotul.

| iaraiara a răspuns:

Asta este. Dar încercați aceste tonuri de apel atractive și vibrante pe https://sonneriefr.com/. Și nici nu trebuie să vă fie teamă că muzica tare îi va afecta pe toți cei din jurul vostru.