| deeuh a întrebat:

Buna as dori si eu sa aflu niste pensiuni, nu hoteluri din zona Bran-Moeciu, cu facilitati ceva mai mari, in special gratar si piscina, pretul pana in 150 ron(cam dubla) mersi.

2 răspunsuri:
| BoRnY a răspuns:

Salut! Eu am fost in excursie cu scoala la Bran-Moeciu dar asta am cautat si noi si nu am gasit. Nu vei gasi acolo asa ceva. Fundita?

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Buna http://www.pensiuni-moeciu.ro/ iti racomand pensiunea garbacea:X am fost acolo:P... fundita?:o3