| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

As dori si eu sa inchiriez o vila pe Valea Prahovei pentru revelion. Vila sa aiba maximum 5 camere, iar pretul sa fie unul decent. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Nu stiu daca mai gasesti cazare relativ ieftina pe valea prahovei. Majoritatea au facut rezervari inca din Octombrie.

| ElizzaTPU a răspuns:

Buna, cel mai bine intra pe turistinfo si vezi
http://www.turistinfo.ro/......hovei.html
Rezervarile trebuiesc facute din timp pentru revelion :)

| ElizzaTPU a răspuns:

Uite o cabana super cu 5 camere.Am vrut sa mergem asta vara aici dar nu avea liber, cerea pentru toata cabana in jur de 4-5 mil
http://www.turistinfo.ro/fundata/cazare-fundata/cabana_mariuca-c60665.html

| sonya a răspuns (pentru ElizzaTPU):

Mersi pentru raspunsuri. Am luat fiecare vila/cabana de pe site-ul ala. Preturile mi se par piperate.
La Fundata este este usor accesibila daca vii cu trenul. Prefer Valea Prahovei, special Busteni pentru ca ajungi usor cu trenul. Asta este un criteriu important pentru ca sunt persoane care nu pot veni cu masina.

Mersi mult.