| theproX a întrebat:

as vrea sa merg cu familia in excursie in paris cu masina... vrem sa stam 3 zile... insa am auzit ca trebuie platite taxe de drum. cat costa aceste taxe? si cat de multi bani am avea nevoie?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin fiecare tara tranzitata trebuie platita vigneta... probabil in toatal ajunge vreo 50 euro, depinde de traseu. Referitor la bani doar voi stiti cat vreit sa cheltuiti ce vreti sa vizitati unde vreti sa mancati samd