| betina98 a întrebat:

As vrea sa merg la mare in Bulgaria la Riu Evrika Sunny Beach. Imi puteti spune cum vi se pare? Ati putea sa imi recomandati si alt hotel? Am mare nevoie de ajutor! Va rog! Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| edytzu4 a răspuns:

Hiii ce amintiri frumoase imi trezesti. e cel mai frumos loc din lume am fost 2 ani la rand mancarea e perfecta, pana la mare ai 2 pasi, faleza superba, hotel super tare, animatori f f draguti si ff activi. Teatru mereu seara, cocktailuri de toate felurile, barmani exceptionali. Cameriste active. Ce sa iti mai zic mai, o sa fie un sejur exceptional! E extraordinar.