| andreeagc a întrebat:

Astazi am facut check-in online la Wizz (este pentru prima oara) si am ales alt document in care am completat CNP-ul, dupa aceea am vazut pe un forum ca trebuia sa scriu seria si numarul de buletin.Pentru cei care stiu cum sta treaba cu check-in online credeti ca este atat de grav incat sa nu mai ma lase sa calatoresc? Am incercat sa imi fac un cont pe un forum de profil, dar nu ma lasa sa pot pune intrebari.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cuib a răspuns:

Nu cred ca ai sa ai ceva probleme din pricina asta, daca ai si pasaport poti sa le prezinti doar pasaportul si n-or sa bage nimeni de seama.
Chiar si numai cu buletinul n-or sa-ti faca probleme.
Calatorie placuta

| andreeagc explică (pentru cuib):

Ok,mersi frumos! o sa ma prezint doar cu buletinul. Sper sa nu am probleme!

4 răspunsuri:
| cuib a răspuns:

Sa ne spui cum a fost calatoria big grin

| andreeagc explică (pentru cuib):

A fost foarte bine, nu am avut probleme, iar zborul a fost foarte liiin.Multumesc!

| cuib a răspuns (pentru andreeagc):

Cu placere, ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor. Petrecere frumoasa maine seara happy