| andutzai a întrebat:

Ati fost vreodata la pensiunea Alice, Lepsea? Daca da spuneti-mi si mie cum e zona si cum era tabara.

Răspuns Câştigător
| Miky_1434 a răspuns:

N-am fost la Alice Lepsa dar am fost prin zona intr-o tabara si am avut o cazare buna zic eu.Am stat la un minihotel,totul era facut din lemn,luam masa la cantina de la parter unde ne adunam cu totii si radeam de boacanele pe care le faceam in timpul noptii,aveam si un fel de discoteca,teren de sport afara,mese de ping-pong si afara dar si in minihotel, am facut mici excursii spre exemplu la Manastirea Lepsa, sau la Lacul Sf. Ana.Iar seara se facea focul de tabara unde stateam si ne imprieteneam. Sper ca te-am ajutat!happy